APIE

Kvarcas – vienas iš kiečiausių mineralų randamų gamtoje. Išskirtinio grožio, tvirta ir ilgaamžiška medžiaga užtikrina, kad iš jo pagaminti produktai būtų gerokai pranašesnis už natūralaus akmens, granito ar kitokių paviršių gaminius. Dėka mažo poringumo ši medžiaga atitinka aukščiausius sanitarinius reikalavimus.

Kvarco plokščių gamybos proceso metu mišinys iš smulkaus (1,5 – 3 mm) kvarco grūdelių, spalvos pigmento ir rišančiųjų medžiagų yra suslegiamas vakuume, o paskui apdirbamas - išpjaunami vienodo dydžio lakštai, kurių paviršius poliruojamas. Po apdirbimo gaunama žaliava iš kurios vėliau gaminami įvairių matmenų ir spalvų virtuviniai stalviršiai, vonios baldai, laiptų pakopos arba naudojama židinių apdailai.

Ši, viena iš kiečiausių medžiagų gamtoje apdirbama tik su specialiais deimantiniais įrankiais, todėl su kvarco plokštėmis sugeba dirbti tik itin aukštos kvalifikacijos specialistai. Mūsų interjero salono meistrai savo kvalifikaciją kėlė geriausių Izraelio ir Italijos meistrų dirbtuvėse, o visa produkcija yra gaminama pagal tiekėjų ištobulintą technologiją.1

Gamintojas „Compac“

Mūsų atstovaujamas prekinis ženklas „Compac“ - vienas didžiausių kvarco plokščių gamintojų pasaulyje ir šios technologijos pradininkas. Tiekėjo produkcija pasižymi nepriekaištinga kokybe ir šiuolaikiškais dizaino sprendimais. „Compac“ kolekcijose galima rasti plačią pasirinkimų gamą, kurioje sau tinkamus sprendimus ras tiek architektai, tiek interjero dizaineriai, tiek kiekvienas pats įsirenginėjantis namus. Kvarco gaminiai yra išskirtinio tvirtumo ir atsparumo. Jie pasižymi atsparumu chemikalams, aukštai temperatūrai, dilimui ir įbrėžimams, paprasta priežiūra.23

Naujoje „Compac“ kolekcijoje „Ice of Genesis“ pristatomi raštai, įkvėpti milžiniškų užšalusių Arkties ežerų, Genesis kolekcija atkartoja natūralius gamtos raštus, perpina lengvumą ir trapumą su akmens tvirtumu bei stebina neįtikėtinu medžiagos skaidrumu ir lengvumu. Dėl išskirtinės gamybos technologijos, galutinis produktas tampa ganėtinai brangus, tačiau suteikia neribotas dizaino galimybes norintiems savo namuose susikurti išskirtinę aplinką ar išskirtinį interjero dekoro fragmentą.

4567

Gamintojas „Shock“

Siekdami išbaigti savo asortimentą, bendradarbiaujame su prestižiniu kvarcinių plautuvių gamintoju – „Shock“. Šis pasaulyje pripažintas gamintojas užpatentavęs specialią technologiją su antibakterine apsauga, kuri sumažina bakterijų augimą net iki 95 %. Plautuvėms gaminti naudojamas kvarcas - preciziškai lygus.8

Gamintojas daug dėmesio skiria savo produkcijos estetinei pusei, todėl jo linijoje esantys spalviniai sprendimai pastoviai pelno aukščiausio lygio dizaino apdovanojimus. Kartu su gamintoju, plautuves paruošėme taip, jog jas lengvai galima įleisti lygiai su paviršiumi, ar įklijuoti iš apačios taip sukuriant vienalytį, išskirtinį paviršių.

Spalvų gausa randama asortimente leidžia išsirinkti vienodos spalvos stalviršį ir plautuvę, arba pageidaujant - sukomplektuoti gražiai kontrastuojančius derinius. Kiekviena plautuvių kolekcija turi specialiai jai priderintą maišytuvą, kuris sukuria išbaigtumo pojūtį.

910

Gamintojas „Barazza“

Savo asortimente pristatome išskirtinį italų gamintoją „Barazza“. Šio gamintojo produkcija - matinis, poliruotas, sendintas plienas, kuris tapo labai populiaria medžiaga virtuvėje. Italų gamintojo asortimente galima rasti plautuves, maišytuvus, kaitlentes, gartraukius, orkaites.

Kolekcijoje vyrauja vientisas, griežtų formų stilius: ovalas ar apskritimas atsispindi kiekviename objekte, kiekvienoje detalėje taip sukuriant bendrą virtuvės nuotaiką. Nepriekaištingą gaminių kokybę ir modernų dizainą jau spėjo įvertinti ir Lietuvos žmonės.

11 12131415

Priežiūros priemonės „FILA“

Visas mūsų pristatomas kolekcijas išpildo italų chemijos gamintojo FILA valymo ir impregnavimo priemonės skirtos padengti darbiniam paviršiui, nuvalyti purvą, apsaugoti paviršius nuo kalkių susidarymo ar pirštų antspaudų. Naudojant šias priemones kasdieninė mūsų produkcijos priežiūra tampa lengva, nereikalaujanti daug laiko sąnaudų, o vaizdas – nepriekaištingas.

16