Nerūdijančio plieno virtuvės

2018-06-15


logo
 


Barazza gamintojo linija "Made to measure" -  galimybė susikurti virtuvę, neįstatant savo fantazijos į standartinius rėmus.
 

banner


Dizaino ir funcionalumo derinys specialiai sukurtas vartotojui, kuris trokšta kokybės ir išskirtinumo. 
 

banner


Barazza turi neribotas galimybės ir ilgametę patirtį dirbant su nerūdijančiu plienu, todėl gali išpildyti bene kiekvieną virtuvės projektą.
 

banner


Dirbama su aukščiausios kokybės higieniškomis ir ilgaamžiškomis medžiagomis, atspariomis korozijai. Galimi keturi skirtini paviršiaus tipai: pusiau poliruotas, satino, matinis ir sendintas. 
 

banner


Galimybė rintis iš skirtingų storių ir briaunos variantų.
 

banner


Įmontuojama aukščiausios kokybės virtuvės technika.
 

banner


 

banner


Tuo pačiu primename, kad patikslinti savo pasirinkimą gauti arba negauti informaciją apie interjero naujienas galite paspausdami nuorodą šio laiško apačioje.
 

--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

KVARCO STALVIRŠIŲ Naujienos

2017-11-10


logo
 

Tik pilnai perpratęs gamtos tobulumą, išmintį ir didingumą, žmogus gali bandyti atkartoti jos kūrinius....
 

banner


Kvarco plokščių gamintojas Compac sukūrė naują kolekciją Unique, kuri dar tikroviškiau nei ligi šiol atvaizduoja natūralaus akmens grožį, jo gyslas, tyrumą ir gilų skaidrumą.
 

banner


Pristatytos penkios spalvos - klasikinė balta Calacatta, juoda Marquina, baltos raštuotos Arabescato ir Venatino bei pilka Argento. Kiekviena šių spalvų turi jas sukurti įkvėpusį natūralaus akmens atitikmenį.
 

banner


Unique kolekcija transformuoja erdves, užpildydama jas elegancija bei unikaliu stiliumi. Solidžios, nuosaikios erdvės tarsi pereina į kitą lygmenį, kai tik įžengus į patalpą šios medžiagos užgriežia pirmuoju smuiku...
 

banner


Daugiau įspūdžių bei idėjų galima pamatyti Unique kataloge.
 

banner
banner
banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

ICE of GENESIS

2017-10-13


logo
 

Londono Dizaino savaitės metu gamintojas COMPAC  pristatė bendro darbo su menininku ir dizaineriu Arik Levy rezultatą - instaliaciją, pavadintą  Mineral Gravity.
Eksponuojama tik įžengus į Somerset galeriją Londone, instaliacija buvo nuolat apsupta lankytojų, kurie skubėjo įamžinti šią milžinišką virtuvės salą, pagamintą iš kvarco - bene ilgaamžiškiausios, labiausiai darbiniams paviršiams tinkamos medžiagos.
 

banner


Įkvėpta milžiniškų užšalusių Arkties ežerų, Genesis kolekcija atkartoja natūralius gamtos raštus, perpina lengvumą ir trapumą su akmens tvirtumu bei stebina neįtikėtinu medžiagos skaidrumu ir lengvumu. 
 

banner


Prestižinis žurnalas "Interior Design" naująją kolekciją ICE of Genesis kasmet rengiamuose "metų geriausiųjų" rinkimuose išrinko geriausiu metų gaminiu. Šiuose rinkimuose kasmet apdovanojami labiausiai įsiminę ir pasižymėję atlikti darbai, gaminiai, interjerai, dizaineriai bei gamintojai.
 

banner


 

banner


 

banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

BARAZZA - Mood kolekcija

2017-07-07

MARMURO NAUJIENOS

2016-11-18


logo
 


Nesenstanti marmuro klasika vėl grįžta į madą - Ispanijos gamintojas "Compac" pristato naujas perdirbto marmuro, dar kitaip vadinamo technologinio marmuru, spalvas.
 

banner


Natūralumas. Tai - visiškai natūrali medžiaga, kurios sudėtyje yra nuo 91% iki 96% tikro smulkinto marmuro bei minimalus kiekis rišančiųjų medžiagų ir pigmentų.
 

banner


Grožis. Perdirbto marmuro raštai yra pastovesni, daugiapusiškesni  nei natūralaus, todėl išvengiama netikėtumų, kuriant estetišką interjerą.
 

banner


Patikimumas. Medžiaga yra visiškai nepralaidi vandeniui bei drėgmei , kadangi yra presuojama vakuuminiu būdu. Priešingai natūraliam akmeniui, neįsigeria nei riebalų, nei kavos, vyno ar kitos dėmės.
 

banner


Universalumas. Dirbtinį marmurą galima naudoti tiek sienoms, tiek grindims, tiek interjere ar eksterjere. Jis itin rekomenduotinas visuomeninėse erdvėse, kurios susiduria su didelėmis apkrovomis, laikui bėgant jį galima atnaujinti ir vėl nupoliruoti.
 

banner


Kūrybiškumo laisvė. Šis akmuo gaminamas didelėmis ploštėmis (306x123 cm), todėl galime įgyvendinti bet kokias jūsų idėjas, supjaustydami pagal pateiktus brėžinius.

 

banner


Patogumas. Visiškai paprasta priežiūra, kadangi dirbtinis marmuras yra visiškai neįnoringas. Priešingai nei natūralaus akmens, jo impregnuoti nereikia.
 

banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

Naujienos iš SCHOCK

2016-09-08


logo
 

Garsus Vokietijos virtuvinių plautuvių gamintojas SCHOCK nuolat atnaujina savo asortimentą,  pristato naujų spalvų, medžiagų bei aksesuarų.
 

banner


Tai - visiškai nauja medžiaga plautuvių rinkoje - Schock pagamino elegantišką virtuvinių plautuvių kolekciją iš anglies pluošto.
 

banner


Ši rankomis gaminama medžiaga sukuria estetišką ir prabangų vaizdą. Galimi matinis bei blizgus paviršiai. 
 

banner


Prie kiekvienos plautuvės spalvos galima rinktis iš begalės gamintojo siūlomų virtuvinių maišytuvų, kurie pagaminti iš Cristadur medžiagos ir identiškai atkartoja jūsų pasirinktą plautuvės spalvą.
 

banner
banner
banner


Stilingais elementais ir raštais papildyta aksesuarų gama - pjaustymo lentelės, džiovinimo indai, plautuvių uždengimai, įrankių dėklai.
 

banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

BARAZZA naujiena

2016-04-08


logo
 

Barazza naujiena - kolekcija Unique - išskirtinio paviršiaus nerūdijantis plienas, sendintas ir specialių įrankių pagalba subraižomas rankomis.
 

banner


Kaip ir kitos šio gamintojo kolekcijos, Unique turi pilnai išbaigtą virtuvės įrangos asortimentą - įvairių išmatavimų plautuves, kaitlentes, garų surinktuvą, daugiafunkcinę orkaitę, mikrobangų krosnelę bei aksesuarus.
 

banner


Retro stilius su modernizmo priemaišomis. Užapvalinti žemėjantys kraštai, vintažinio stiliaus mygtukai, minimalistinis dizainas, leis sukurti šedevrą virtuvėje.
 

banner
banner
banner
banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

KVARCO STALVIRŠIŲ Naujienos

2015-12-18


logo
 

Kvarco naujienos iš šiais metais Veronos mieste vykusios akmens parodos.
 

banner


Nelygus šlapio betono paviršius, prigesinti žemės atspalviai - tai šio sezono naujiena ir mados tendencija.
 

banner


Kuriantiems išskirtinius, modernius, betonu alsuojančius interjerus - kvarco gamintojai sukūrė ilgaamžišką, itin atsparų ir idealiai derantį prie aplinkos stalviršį. 
 

banner
banner
banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

SCHOCK virtuvinės plautuvės

2015-10-21


logo
 


Siekdami išbaigti savo asortimentą, bendradarbiaujame su prestižiniu kvarcinių plautuvių gamintoju – „Shock“. Šis pasaulyje pripažintas gamintojas užpatentavęs specialią technologiją su antibakterine apsauga, kuri sumažina bakterijų augimą net iki 95 %. Plautuvėms gaminti naudojamas kvarcas - preciziškai lygus.
 

banner


Gamintojas daug dėmesio skiria savo produkcijos estetinei pusei, todėl jo linijoje esantys spalviniai sprendimai pastoviai pelno aukščiausio lygio dizaino apdovanojimus.
 

banner


Spalvų gausa randama asortimente leidžia išsirinkti vienodos spalvos stalviršį ir plautuvę, arba pageidaujant - sukomplektuoti gražiai kontrastuojančius derinius. Kiekviena plautuvių kolekcija turi specialiai jai priderintą maišytuvą, kuris sukuria išbaigtumo pojūtį.
 

banner


Didelis aksesuarų ir kitų derančių virtuvės priedų pasirinkimas. 
 

banner


Mūsų patyrusių meistrų dėka, plautuves lengvai galima įleisti lygiai su paviršiumi, ar įklijuoti iš apačios taip sukuriant vienalytį, išskirtinį paviršių.
 

banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

AVA Ceramica

2015-09-24


logo
 


Prestižinė italų gamykla AVA Ceramica išleido visą seriją didelių formatų plytelių, atkartojančią akmens, marmuro ar betono paviršius.
 

banner


Žaidžiant keliais tos pačios kolekcijos ir spalvų formatais, galima sukurtį įspūdingą ir vientisą interjerą. Galimi matmenys - nuo pačio didžiausio plytelių rinkoje - 160x320cm iki įprasto 60x60cm.
 

banner


Plyteles galima pjaustyti pagal jūsų pageidavimus, o panaudojimo galimybės beribės - sienos, grindys, baldų detalės, netgi stalai ar durys.
 

banner


Nepaisant didelių išmatavimų, plytelės yra tik 6mm storio, kas suteikia estetikos ir lengvumo pojūtį.
 

banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

Akmuo interjere

2015-08-26


logo
 


Pristatome su niekuo nepalyginamų, išskirtinių paviršių kolekciją. Kiekviena plokštė gaminama rankomis, parenkant, sudėliojant ir apdirbant pusiau brangiuosius akmenis. Kvarcas, Tigro akis, Ametistas, Agatas, Jaspis  – kiekvienus namus padarys išskirtiniais.
 

banner


Mūsų patyrusių meistrų ir turimos įrangos dėka, iš šių plokščių galime pagaminti įvairias interjero detales – stalviršius, stalus, sieneles, barus - beveik bet ką, kas gims jūsų fantazijoje. Po gaminiais įmontavus apšvietimą, interjero detalė gali tapti viso namo akcentu, o akmenys atskleis savo tikrąjį grožį, kiekvieną šešėlį ar rašto vingį.
 

banner


Nuo seno žinoma stebuklinga brangakmenių galia. Net akmens amžiuje buvo manoma, kad brangakmeniai ne tik puošia, bet ir apsaugo jų nešiotoją nuo pikto. Kiekviena akmens rūšis turi įvairių gydomųjų, raminančių, teigiamai savijautą ir psichiką veikančių savybių.
 

banner
banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

Virtuvinė technika

2015-08-19


logo
 

Savo asortimente pristatome išskirtinį italų gamintoją „Barazza“. Virtuvės buitinė technika, kurią naudoja garsiausi Italijos baldų gamintojai, tokie kaip Ernestomeda, Scavolini, Febal, Varenna, Arrital, Rossana, Comprex - jau Lietuvoje.

banner

Italų gamintojo asortimente galima rasti plautuves, maišytuvus, kaitlentes, gartraukius, orkaites bei įvairius virtuvinius aksesuarus. Šio gamintojo produkcija - matinis, poliruotas, sendintas plienas, kuris tapo labai populiaria medžiaga virtuvėje. 

banner

Kolekcijoje vyrauja vientisas, griežtų formų stilius: kvadratas, ovalas ar apskritimas, kuris atsispindi kiekviename tos serijos objekte, kiekvienoje detalėje, sukuria bendrą virtuvės nuotaiką ir išskirtinį stilių.

banner

Produkcija - išskirtinai pritaikyta profesionalams. Įmontuojama technika, įleidžiamos plautuvės, kaitlentės, paslėpti gartraukiai leidžia sukurti vientiso stiliaus išbaigtą virtuvę
 

banner
banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

Kvarcas

2015-08-06